Snowboard (Kayak Sörfü)

Snowboard (Kayak Sörfü)

Snowboard, özellikle giysilerinin günlük giysilere yakın tarzda tasarlanması, Snowboardçu''nun yan ve esnek duruşu bilhassa gençler arasında bir anda Snowboard''u bir tutku haline getirmiştir.

Serbest Stil Kayak

Serbest Stil Kayak

Serbest stilde Mogul stilinde mogul adı verilen küçük çıkıntılarla dolu yüksek bir tepeden aşağıya doğru kayarken iki rampanın da üzerinden atlamak gereklidir. "Aerial" stiliyse bir rampa üzerinden atlayıp havada dönüşler ve spinler yapmayı içerir

Kar Kızağı

Kar Kızağı

Kızağa binme, hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlenceli ve sosyal bir deneyimdir. Çocuklar genelde sadece dağa tırmanırlar ve kızaklarıyla aşağıya kayarlar. Bununla birlikte, kızak binme, kayak liftlerini kullanarak ta mümkündür.

Telemark (Dönüş Kayağı)

Telemark (Dönüş Kayağı)

Telemark Kayak diğer bir ifade ile dönüş kayağı, ayakkabıların kayağa önden tutturularak topukların serbest bırakıldığı her türlü zeminde kaymaya elverişli yeni bir kayak tekniğidir.

Kar Ayakkabılı ( Hedikli ) Arazi Yürüyüşü

Kar Ayakkabılı ( Hedikli ) Arazi Yürüyüşü

Işıldayan kış manzarasındaki yürüyüş büyüleyici olabilir. Özel bir şekli de insanların toz kar üzerinde hareketli olabilmesini sağlayan kar ayakkabılı arazi yürüyüşüdür. Kar ayakkabılarıyla, sadece kış kuşlarının ve küçük hayvanların ayak izlerinin bulunduğu yerlerde deneyimler yaşamak mümkündür. Dahası, geceleyin el feneri vasıtasıyla yürüyüşte eşsiz bir deneyimdir.

Kar Motoru

Kar Motoru

Güzel bir manzara eşliğinde kaymak, taze karlarda savrulmak, büyük kar bulutlan içinde yol almak gerçek bir keyiftir. Bununla birlikte, kar motorları sadece tek başına dolaşmak için kullanılmaz. Kar motorları rafting botlarını çekmekte de yaygın olarak kullanılır.

Çim Kayağı

Çim Kayağı

Kim demiş kayak sadece kar üzerinde olur diye! Kar yerine yemyeşil çimenler üzerinde yapılan çim kayağı, kayak tutkunlarını kar tanelerinin yolunu gözlemekten kurtarıyor .Kayak artık sadece bir kış sporu değil, kışın dağlarda kayarken yazın da yemyeşil çimlerde ayaklarınızı yerden kesebilirsiniz.

Piknik  ve  Doğa Yürüyüşü

Piknik ve Doğa Yürüyüşü

Bayburt’un eşsiz doğa güzelliğini, tarihini ,kültürel  mirasını, şehrin gürültülü ve  stresinden uzak doğa ile iç içe bir gün geçirebilirsiniz..

 

ATV SAFARİ

ATV SAFARİ

Doğayı ve macerayı seven, adrenalin dolu bir gün geçirmek isteyenler için ATV Safari yapılmaktadır.ATV Safari turu sırasında zorlu tepeleri aşacak, dere yataklarından geçecek, çamura batacak , hem kendinizin, hem ATV'nin sınırlarını zorlayacaksınız. Amaç tamamen doğal olan orman içi parkurumuzda yer alan dere ve çamur geçişleri, dik iniş ve çıkışlar, dar patikalar ve yangın yollarını kullanarak güvenli bir şekilde parkuru tamamlamaktır. Yorucu ve adrenalin dolu aktivitelerden sonra ister çimler üzerindeki dev minderlerimizde günün yorgunluğunu atın, isterseniz yapacağınız yürüyüşlerle şehrin stresinden uzaklaşın ve özenle hazırlanmış menülerimizden faydalanın. Bir gününüzü kendiniz için harcayın...