Çim Kayağı

Çim Kayağı

Kim demiş kayak sadece kar üzerinde olur diye! Kar yerine yemyeşil çimenler üzerinde yapılan çim kayağı, kayak tutkunlarını kar tanelerinin yolunu gözlemekten kurtarıyor .Kayak artık sadece bir kış sporu değil, kışın dağlarda kayarken yazın da yemyeşil çimlerde ayaklarınızı yerden kesebilirsiniz.

Piknik  ve  Doğa Yürüyüşü

Piknik ve Doğa Yürüyüşü

Bayburt’un eşsiz doğa güzelliğini, tarihini ,kültürel  mirasını, şehrin gürültülü ve  stresinden uzak doğa ile iç içe bir gün geçirebilirsiniz..

 

ATV SAFARİ

ATV SAFARİ

Doğayı ve macerayı seven, adrenalin dolu bir gün geçirmek isteyenler için ATV Safari yapılmaktadır.ATV Safari turu sırasında zorlu tepeleri aşacak, dere yataklarından geçecek, çamura batacak , hem kendinizin, hem ATV'nin sınırlarını zorlayacaksınız. Amaç tamamen doğal olan orman içi parkurumuzda yer alan dere ve çamur geçişleri, dik iniş ve çıkışlar, dar patikalar ve yangın yollarını kullanarak güvenli bir şekilde parkuru tamamlamaktır. Yorucu ve adrenalin dolu aktivitelerden sonra ister çimler üzerindeki dev minderlerimizde günün yorgunluğunu atın, isterseniz yapacağınız yürüyüşlerle şehrin stresinden uzaklaşın ve özenle hazırlanmış menülerimizden faydalanın. Bir gününüzü kendiniz için harcayın...