Kop Otel

          KOP OTEL kış sporları ile ilgili her türlü imkanı misafirlerine sunmaktadır. Kış mevsiminde kayak, buz pateni, snowboard gibi etkinliklere katılabilir, sıcak bir ortamda sevdikleriniz ve dostlarınızla temiz havasıyla dinlenip doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

          Yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleriyle kış sezonunun keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcak atmosferi ve kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiren çalışanlarıyla huzurlu bir tatil geçirmenin mutluluğunu KOP OTEL' de yaşayacaksınız. KOP Otel konforlu konaklama, bembeyaz karlar üstünde sucuk-ekmek, şömine karşısında salep imkanları ile misafirlerine keyifli bir kayak tatili sunmaktadır.

          Benzerine filmlerde rastlayabileceğiniz bir kış atmosferini yaşayacağınız Kop Otel, bahar ve yaz mevsimlerinde de sakin ve huzurlu bir yer arayışında olanlara eşsiz bir ortam sunuyor.

Hakkımızda

KOP OTEL kış sporları ile ilgili her türlü imkanı misafirlerine sunmaktadır. Otelin hemen yanında yer alan farklı zorluk derecelerindeki kayak pistleri, profesyonel kayakçıların ve kayak tutkunlarının ilgisini çekmektedir.

BAYBURT KAYAK MERKEZI

Bayburt Erzurum sınırında, yaklaşık 3000mt yüksekliğindeki Tarihi İpek Yolu güzergahı ve Karadeniz'den Doğu Anadolu'ya açılan yolların en önemli geçit noktası olan Kop Dağı Kayak Sporları Turizm merkezidir.

Copyright @ 2015 Kop Kayak ve Spor Tesisleri A.Ş.